MENU
NA SKLADE

Zlatý prsteň s guľôčkou

  • Zlatý prsteň s guľôčkou
  • Zlatý prsteň s guľôčkou
  • Zlatý prsteň s guľôčkou
  • XMAS Package

Moderný prsteň vyrobený z ružového 14 kt zlata je ozdobený zlatou guľôčkou. Výrazný prsteň v hrejivom ružovom zlate je neprehliadnuteľným doplnkom, ktorý sa skvele kombinuje s ďalšími prsteňmi. Poteší najmä milovníčky minimalistického dizajnu.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

387 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0576014
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 8 mm
Váha 2.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.