MENU

Prstienok z bieleho zlata s topásom

  • Prstienok z bieleho zlata s topásom
  • Prstienok z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package

Originálny prstienok z bieleho 14k zlata zdobí výrazný London blue topás vo výbruse cushion s rozmermi 6 x 6 mm. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k farebným prírodným drahokamom alebo tiež zaujímavá voľba ako zásnubný prsteň.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

560.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0690092
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 1.100 ct
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.