MENU
  NOVINKA

  Zásnubný prsteň s topásom z bieleho 14 kt zlata

  • Zásnubný prsteň s topásom z bieleho 14 kt zlata
  • Zásnubný prsteň s topásom z bieleho 14 kt zlata
  • Zásnubný prsteň s topásom z bieleho 14 kt zlata
  • XMAS Package
  Romantický zásnubný prstienok z bieleho 14 kt zlata zdobí topás v odtieni London blue v okrúhlom výbruse s priemerom 6 mm. Tento nádherný drahokam je uchytený pomocou štyroch krapní, ktoré pripomínajú lístky kvetov a dodávajú šperku nežný nádych.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0696052
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus guľatý
  Průměr 6.0 mm
  Váha 1.0 ct
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.