MENU
NA SKLADE

Prsteň z bieleho zlata s modrým topásom

  • Prsteň z bieleho zlata s modrým topásom
  • Prsteň z bieleho zlata s modrým topásom
  • Prsteň z bieleho zlata s modrým topásom
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok z bieleho 14k zlata zdobí výrazný nezábudkovo modrý topás vo výbruse cushion s rozmermi 6 x 6 mm. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k farebným prírodným drahokamom alebo tiež zaujímavá voľba ako prsteň pre žiadost o ruku.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0690062
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 1.15 ct
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.