MENU

Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom
  • XMAS Package

Náhrdelník z bieleho 14k zlata zdobí prívesok s akvamarínom v neobvyklom výbruse osemhranu čiže „radiant“. Vďaka tomuto výbrusu vynikne farba a hĺbka modrého akvamarínu. Krásny minimalistický prívesok sa hodia ako darček k narodeniu syna, iste však poteší aj pri inej príležitosti.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

734.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0373032
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Pôvod prírodný
Výbrus smaragd
Šírka 6 mm
Výška 8 mm
Váha 1.450 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.90 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.