MENU

  Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s akvamarínom
  • XMAS Package
  Náhrdelník z bieleho 14 kt zlata zdobí prívesok s akvamarínom v neobvyklom výbruse osemhranu čiže „radiant“. Vďaka tomuto výbrusu vynikne farba a hĺbka modrého akvamarínu. Krásny minimalistický prívesok sa hodia ako darček k narodeniu syna, iste však poteší aj pri inej príležitosti.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  735 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0373032
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Brus smaragd
  Šířka 6 mm
  Výška 8 mm
  Váha 1.5 ct
  Váha 1.90 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.