MENU

  Strieborný náhrdelník s fialovým ametystom

  • Strieborný náhrdelník s fialovým ametystom
  • Strieborný náhrdelník s fialovým ametystom
  • XMAS Package

  Na striebornej retiazke je zavesený prívesok s fialovým ametystom vo výbruse cushion. Štvorcový výbrus drahokamu je vhodný pre všetky druhy výstrihov a kameň vďaka nemu skvele vynikne. Ideálny tip na darček, ktorý určite poteší všetkých obdivovateľky krásnych šperkov.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  192 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0467019
  Materiál Striebro
  Ryzost 925/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus cushion
  Šířka 6 mm
  Výška 6 mm
  Váha 0.8 ct
  Šířka 6 mm
  Váha 1.50 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.