MENU

Náhrdelník z ružového zlata s olivínom

  • Náhrdelník z ružového zlata s olivínom
  • Náhrdelník z ružového zlata s olivínom
  • Náhrdelník z ružového zlata s olivínom
  • XMAS Package

Elegantný náhrdelník z ružového 14 kt zlata zaujme neobvyklou kombináciou farieb: v kove s medeným nádychom je totiž zasadený ostro žltozelený olivín čiže peridot. Jeho farba navyše skvele vyniká vďaka výbrusu typu cushion. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k výrazným šperkom.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

561 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0693034
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Olivín
Brus cushion
Šířka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 0.98 ct
Váha 2.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.