MENU

Zlaté náušnice s ametystmi a rhodolitmi

  • Zlaté náušnice s ametystmi a rhodolitmi
  • Zlaté náušnice s ametystmi a rhodolitmi
  • Zlaté náušnice s ametystmi a rhodolitmi
  • XMAS Package

Elegantné náušnice z ružového 14k zlata zaujmú originálnou kombináciou sýtych farieb. V obrube s medeným nádychom sú zasadené fialové ametysty v tvare kvapky a menej známe rhodolity vo výbruse cushion. Krásny darček pre romantické duše.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

1 300.00 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0698024
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Pôvod prírodný
Výbrus kvapka
Šírka 8.0 mm
Výška 12.0 mm
Rhodolit
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6 mm
Výška 6 mm
Váha 2.2 ct
Váha 7.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.