MENU
  NA SKLADE

  Strieborný prsteň s tanzanitom a diamantmi

  • Strieborný prsteň s tanzanitom a diamantmi
  • Strieborný prsteň s tanzanitom a diamantmi
  • Strieborný prsteň s tanzanitom a diamantmi
  • XMAS Package
  Prsteň ozdobený tanzanitom a diamantmi. Tento elegantný prstienok s ústredným modrofialovým kameňom je vyrobený zo striebra.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  760 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0259012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tanzanit
  Brus guľatý
  Průměr 5.5 mm
  Diamant
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1.2 mm
  Váha 0.096 ct
  Váha 2.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň.

  Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení.

  Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.