MENU
NA SKLADE

Zásnubný prsteň z ružového zlata s rubelitom

  • Zásnubný prsteň z ružového zlata s rubelitom
  • Zásnubný prsteň z ružového zlata s rubelitom
  • Zásnubný prsteň z ružového zlata s rubelitom
  • XMAS Package

Prstienok vyrobený z ružového 14k zlata zdobí sýty turmalín rubelit v okrúhlom výbruse. Táto vzácna turmalínová odroda je cenená najmä pre svoju sýto ružovú až vínovú farbu. Môže sa jednať o zaujímavú voľbu pre zásnuby, poteší milovníčky originálnych drahokamov.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0145044
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín rubelit
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 4.5 mm
Váha 0.400 ct
Váha 1.85 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.