MENU
  NA SKLADE

  Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym vltavínom

  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym vltavínom
  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym vltavínom
  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym vltavínom
  • Prsteň z bieleho zlata s okrúhlym vltavínom
  • XMAS Package
  Klasický prstienok z bieleho 14 kt zlata zdobený solitérnym vltavínom o priemere 5 mm. Vďaka čistým líniám a spojeniu s bielym kovom krásne vyniká tajomná zelená farba tohto typicky českého drahokamu. Dizajnom sa prsteň skvele hodí ako originálna voľba pre zásnuby.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0191262
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus guľatý
  Průměr 5.0 mm
  Váha 0.34 ct
  Váha 1.60 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.