MENU

  Moderný pánsky prsteň z ružového zlata

  • Moderný pánsky prsteň z ružového zlata
  • Moderný pánsky prsteň z ružového zlata
  • Moderný pánsky prsteň z ružového zlata
  • XMAS Package

  Moderný prsteň z ružového 14 kt zlata pre mužov. Špeciálna úprava povrchu dodáva prsteňu matný, originálny vzhľad, a navyše ho chráni proti poškriabaniu. Ružové zlato s hrejivým tónom z neho robí elegantný doplnok. Vďaka výške 5 mm sa jedná skôr o výraznejší prsteň, ktorý je vhodný najmä ako svadobná obrúčka pre neho.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  692 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0434144
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch pieskovaný
  Profil plochý
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 5 mm
  Váha 6.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.