MENU

  Moderný náramok z ružového zlata s rhodolitmi

  • Moderný náramok z ružového zlata s rhodolitmi
  • Moderný náramok z ružového zlata s rhodolitmi
  • Moderný náramok z ružového zlata s rhodolitmi
  • XMAS Package

  Nápaditý náramok vyrobený zo 14 kt zlata zdobia dva rhodolity v tvare kvapky. Vďaka neobvyklej kombinácii červenofialových drahokamov s ružovým kovom vzniká neprehliadnuteľný šperk, ktorý pritiahne nejeden obdivný pohľad.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  876 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0610054
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Rhodolit
  Brus kvapka
  Šířka 4 mm
  Výška 6 mm
  Váha 1.0 ct
  Váha 3.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.