MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Náušnice zo žltého 14 kt zlata s guľatými citrínmi

  • Náušnice zo žltého 14 kt zlata s guľatými citrínmi
  • Náušnice zo žltého 14 kt zlata s guľatými citrínmi
  • XMAS Package
  Visiace náušnice zo žltého 14 kt zlata sú doplnené o nádherné žiarivé citríny, ktoré nadobúdajú až jantárových odtieňov. Neobvyklá žltá farba týchto drahokamov v zlate pôsobí optimisticky a pozitívne. Drahokam je uchytený pomocou šiestich krapní, ktoré vytvárajú elegantný tvar pripomínajúci kvetinu.

  Náušnice pre Vás vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe. Náušnice Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  356 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0187103
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus guľatý
  Průměr 5.0 mm
  Váha 0.900 ct
  Výška 13.5 mm
  Váha 1.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

  Náušnice presne pre vás

  Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.