MENU
NA SKLADE

Náušnice zo žltého 14 kt zlata s guľatými citrínmi

  • Náušnice zo žltého 14 kt zlata s guľatými citrínmi
  • Náušnice zo žltého 14 kt zlata s guľatými citrínmi
  • XMAS Package

Visiace náušnice zo žltého 14k zlata sú doplnené o nádherné žiarivé citríny, ktoré nadobúdajú až jantárových odtieňov. Neobvyklá žltá farba týchto drahokamov v zlate pôsobí optimisticky a pozitívne. Drahokam je uchytený pomocou šiestich krapní, ktoré vytvárajú elegantný tvar pripomínajúci kvetinu.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

417.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0187103
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 5.0 mm
Váha 0.900 ct
Výška 13.5 mm
Váha 1.60 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.