MENU

Visiace náušnice z ružového zlata s moissanitom

  • Visiace náušnice z ružového zlata s moissanitom
  • Visiace náušnice z ružového zlata s moissanitom
  • Visiace náušnice z ružového zlata s moissanitom
  • Visiace náušnice z ružového zlata s moissanitom
  • XMAS Package

Moderní retiazkové náušnice 2v1 vyrobené z ružového 14k zlata. Každú náušnicu zdobí moissanit v emeraldovom výbruse, ktorý je osadený do hladkej bezel obruby. Retiazky možno z náušníc kedykoľvek zložiť a nosiť ich tak ako jednoduché napichovačky. Skvelý tip na darček.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

1 039.13 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0800034
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Pôvod laboratórny
Výbrus smaragd
Šírka 4.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 1.100 ct
Výška 85 mm
Váha 2.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.