MENU
NA SKLADE

Minimalistický prsteň zo žltého zlata s citrínom

  • Minimalistický prsteň zo žltého zlata s citrínom
  • Minimalistický prsteň zo žltého zlata s citrínom
  • XMAS Package

Krásny prstienok zo 14 kt zlata s oválnym žltým citrínom. Tento decentný krúžok sa skvele hodí k vrstveniu viacerých prstienkov, ale minimalistky ho ocenia aj pre jeho sofistikovanú jednoduchosť. Citrín v žltom zlate pôsobí veselo, optimisticky a šperk z nich vyrobený rozžiari každý deň.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

234.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0772073
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Brus ovál
Šírka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.200 ct
Šířka dámský 1.40 mm
Váha 1.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.