MENU
NOVINKA NA SKLADE

50 cm dámska retiazka typu anker zo žltého zlata

  • 50 cm dámska retiazka typu anker zo žltého zlata
  • 50 cm dámska retiazka typu anker zo žltého zlata
  • 50 cm dámska retiazka typu anker zo žltého zlata
  • 50 cm dámska retiazka typu anker zo žltého zlata
  • XMAS Package

Trendy retiazka celá vyrobená zo 14 kt žltého zlata je tvorená veľkými hranatými očkami. Tento dizajn, často nazývaný anker, je ideálny ako doplnok k solitérnym diamantovým príveskom či boho minerálnym náhrdelníkom. Pokiaľ ho zladíte s perlovými šperkmi, získate doplnok vhodný aj na slávnostné príležitosti. Dĺžka náhrdelníka je 50 cm.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky pre každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Šperk vám dopravíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 300.00 € Vyžiadať na tovar
KÓD C7022023
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 500 mm
Váha 10.55 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.