MENU

  Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom

  • Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • XMAS Package

  Jemný náhrdelník z bieleho 14 kt zlata zdobí žltý okrúhly diamant v obľúbenom zasadenie do hladkej obruby, ktorému sa hovorí bezel či luneta. Pôsobí veľmi elegantne a skvele sa hodí na každodenné nosenie a na kombinovanie s ďalšími šperkmi.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0601032
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant žltý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva žltý
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.06 ct
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.