MENU

Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom

  • Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Prívesok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • XMAS Package

Jemný náhrdelník z bieleho 14k zlata zdobí žltý okrúhly diamant v obľúbenom zasadenie do hladkej obruby, ktorému sa hovorí bezel či luneta. Pôsobí veľmi elegantne a skvele sa hodí na každodenné nosenie a na kombinovanie s ďalšími šperkmi.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

560.87 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0601032
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba žltý
Priemer 3.0 mm
Váha 0.06 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.18 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.