MENU
  NA SKLADE

  Prívesok z bieleho zlata s rubelitom

  • Prívesok z bieleho zlata s rubelitom
  • Prívesok z bieleho zlata s rubelitom
  • Prívesok z bieleho zlata s rubelitom
  • XMAS Package
  Náhrdelník z bieleho 14 kt zlata zdobený výrazným okrúhlym rubelitom, vzácnym tmavo ružovým variantom turmalínu, s priemerom 6 mm. Nadčasový dizajn z tohto šperku robí ideálny doplnok pre každodenné nosenie i špeciálne príležitosti. Poteší najmä milovníčky originálnych prírodných drahokamov.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  779 € Vyžiadať na tovar
  KÓD J0611092
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín rubelit
  Brus guľatý
  Průměr 6.0 mm
  Váha 0.9 ct
  Váha 3.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.