MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Perlový náramok s tyrkysom v zlate

  • Perlový náramok s tyrkysom v zlate
  • Perlový náramok s tyrkysom v zlate
  • Perlový náramok s tyrkysom v zlate
  • XMAS Package
  Klasický perlový náramok na gumičke zdobí zlatá 14 kt guľôčka. Žiarivé tyrkysy a červený koral dávajú náramku punc originality. Jedná sa o svieži a moderný šperk, ktorý poteší ženy všetkých generácií.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g0102033
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Koral
  Průměr 7.0-7.5 mm
  Tyrkys
  Průměr 7.5-8.0 mm
  Perly sladkovodné
  Tvar guľatý
  Barva biela
  Průměr 6.5-7.0 mm
  Délka 180 mm
  Váha 12.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.