MENU
NA SKLADE

Náramok zo 14 kt zlata s turmalínmi

  • Náramok zo 14 kt zlata s turmalínmi
  • Náramok zo 14 kt zlata s turmalínmi
  • XMAS Package

Krásny náramok s turmalínmi v rôznych odtieňoch so zapínaním zo 14k zlata. Turmalín je nádherný minerál, ktorý je atraktívny najmä svojou krásnou sýtou farbou. Turmalíny sa oddávna nosia ako talizmany - u umelcov vraj podporujú kreativitu a ženám dodávajú radosť zo života a sex-appeal. Tento náramok tak môže byť úžasným darčekom nielen pre umelkyne.

Náramok vyrábame ručne z prírodných minerálov, ktoré ponúkajú pestrú škálu odtieňov i vlastností. Minerály starostlivo vyberáme a ručne navliekame, výsledkom je preto vždy farebne unikátny a neopakovateľný dizajn. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

300.00 € Vyžiadať na tovar
KÓD K8013813
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín rubelit
Pôvod prírodný
Priemer 2.8-4.0 mm
Dĺžka 180.00 mm
Váha 2.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.