MENU
NOVINKA NA SKLADE

Zlatý prsteň s oválnym citrínom

  • Zlatý prsteň s oválnym citrínom
  • Zlatý prsteň s oválnym citrínom
  • Zlatý prsteň s oválnym citrínom
  • Zlatý prsteň s oválnym citrínom
  • XMAS Package

Jemný prstienok zo 14k žltého zlata zdobí žiarivý citrín v oválnom výbruse. Obrúčka prsteňa zaujme originálnym dizajnom pripomínajúcim špirálu. Šperk pôsobí veľmi elegantne a krásne vynikne ako solitér. Poteší ženy s láskou k výrazným prírodným drahokamom a hrejivým tónom.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD R0248863
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Pôvod prírodný
Výbrus ovál
Šírka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.700 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.