MENU
  NA SKLADE

  Zlatá svadobná obrúčka pre mužov

  • Zlatá svadobná obrúčka pre mužov
  • Zlatá svadobná obrúčka pre mužov
  • XMAS Package
  Klasický pánsky prsteň zo žltého 14 kt zlata v šírke 2,5 mm. Vďaka hladkému prevedeniu a oblým líniám je veľmi pohodlný a praktický, perfektne sa hodí pre každodenné nosenie. Zvyknú si na neho ľahko i muži, ktorí zatiaľ žiadny šperk nenosia.

  Svadobné obrúčky vyrábame ručne v našom ateliéri v Prahe vo všetkých bežných veľkostiach. Veľkosti môžete uviesť v objednávke alebo ich upresniť neskôr. Doprava zadarmo, darčeková krabička, certifikát pravosti a možnosť vyskúšania sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  387 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0435103
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 2.5 mm
  Váha 2.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.