MENU
NA SKLADE

Náramok z ružového 14 kt zlata s moissanitom

  • Náramok z ružového 14 kt zlata s moissanitom
  • Náramok z ružového 14 kt zlata s moissanitom
  • XMAS Package

Minimalistický náramok vyrobený z ružového 14k zlata zdobí laboratórny moissanit vo výbruse emerald, ktorý je osadený do hladkej obruby. Dvojitá retiazka potom náramku dodáva na hravosti. Môže byť skvelým darčekom pre všetky milovníčky kvalitných šperkov.

Náramok je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Náramok vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0865014
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Pôvod laboratórny
Výbrus smaragd
Šírka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.250 ct
Dĺžka 180 mm
Váha 1.34 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.