MENU

Retiazkový prsteň srdce zo žltého zlata

  • Retiazkový prsteň srdce zo žltého zlata
  • Retiazkový prsteň srdce zo žltého zlata
  • Retiazkový prsteň srdce zo žltého zlata
  • XMAS Package

Originálny retiazkový prstienok zo žltého 14k zlata so srdiečkom. Jedná sa o hravý a zábavný šperk, ktorý sa hodí pre každodenné nosenie. Na ruke určite zaujme aj v kombinácii s ďalšími šperkmi.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

113.04 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0762013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Váha 0.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.