MENU
NA SKLADE

Matná svadobná obrúčka z ružového 14 kt zlata pre dámy

  • Matná svadobná obrúčka z ružového 14 kt zlata pre dámy
  • Matná svadobná obrúčka z ružového 14 kt zlata pre dámy
  • Matná svadobná obrúčka z ružového 14 kt zlata pre dámy
  • XMAS Package

Dámska svadobná obrúčka so šírkou 3 mm vyrobená z ružového 14k zlata. Špeciálny matovaný povrch vytvára nežný trblietavý vzhľad. Moderný dizajn prsteňa je elegantný a zároveň veľmi praktický. Jemný zaoblený profil je príjemný na každodenné nosenie a neobyčajný povrch odoláva stopám času. Prstienok si vďaka tomu zachováva svoju krásu dlhé roky.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

408.70 € Vyžiadať na tovar
KÓD X0435004M30
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Povrch diamond mat
Profil polkruhový
Drahokamy Bez kameňa
Šírka 3.0 mm
Váha 2.75 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.