MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Perlový náramok s tyrkysom a koralom

  • Perlový náramok s tyrkysom a koralom
  • Perlový náramok s tyrkysom a koralom
  • XMAS Package
  Veselý perlový náramok na gumičke zdobia okrúhle tyrkysy a koraly. Nevšedná kombinácia farieb a klasického lesku perál robí z tohto náramku neprehliadnuteľní šperk. Skvele sa hodí pre všetky príležitosti.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g0102020
  Drahokamy Koral
  Průměr 7.0-7.5 mm
  Tyrkys
  Průměr 7.5-8.0 mm
  Perly sladkovodné
  Tvar guľatý
  Barva biela
  Průměr 6.5-7.0 mm
  Délka 180 mm
  Váha 11.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.