MENU

  Perlový náramok s tyrkysom a koralom

  • Perlový náramok s tyrkysom a koralom
  • Perlový náramok s tyrkysom a koralom
  • XMAS Package

  Veselý perlový náramok na gumičke zdobia okrúhle tyrkysy a koraly. Nevšedná kombinácia farieb a klasického lesku perál robí z tohto náramku neprehliadnuteľní šperk. Skvele sa hodí pre všetky príležitosti.

  Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k8001030
  Drahokamy Koral
  Průměr 7.0-7.5 mm
  Tyrkys
  Průměr 7.5-8.0 mm
  Perly sladkovodné
  Tvar guľatý
  Barva biela
  Průměr 6.5-7.0 mm
  Délka 180 mm
  Váha 11.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.