MENU
  NA SKLADE

  Zlatý prsteň s diamantom champagne

  • Zlatý prsteň s diamantom champagne
  • Zlatý prsteň s diamantom champagne
  • XMAS Package
  Jednoduchý prstienok zo 14 kt žltého zlata zdobený okrúhlym diamantom v krémovom odtieni zvanom champagne. Klasický dizajn v kombinácii s netradičnou farbou kameňa a výrazným štýlom uchytenia z neho robí zaujímavú voľbu pre zásnuby aj darček k rôznym príležitostiam.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  1 518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0709063
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant champagne
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Průměr 4.5 mm
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.