MENU
NA SKLADE

Zlatý prsteň s diamantom champagne

  • Zlatý prsteň s diamantom champagne
  • Zlatý prsteň s diamantom champagne
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok zo 14 kt žltého zlata zdobený okrúhlym diamantom v krémovom odtieni zvanom champagne. Klasický dizajn v kombinácii s netradičnou farbou kameňa a výrazným štýlom uchytenia z neho robí zaujímavú voľbu pre zásnuby aj darček k rôznym príležitostiam.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

1 518 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0709063
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant champagne
Brus guľatý
Čistota SI
Barva champagne
Průměr 4.5 mm
Váha 0.350 ct
Váha 1.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.