MENU
NA SKLADE

Prsteň z bieleho zlata s oválnym akvamarínom

  • Prsteň z bieleho zlata s oválnym akvamarínom
  • Prsteň z bieleho zlata s oválnym akvamarínom
  • Prsteň z bieleho zlata s oválnym akvamarínom
  • XMAS Package

Netradičný elegantný prsteň vyrobený z bieleho 14k zlata zdobí centrálne osadený akvamarín v oválnom výbruse. Prsteň má rovnú obrúčku, ktorá na ruke pôsobí ľahko masívne. Tento model poteší všetky milovníčky zaujímavých šperkov s kvalitnými drahokamami. Pozrite si tiež ďalšie šperky z tejto súpravy.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

473.91 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0773152
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Pôvod prírodný
Výbrus ovál
Šírka 5.0 mm
Výška 3.0 mm
Váha 0.200 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.