MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Zlatý náramok s okrúhlym citrínom

  • Zlatý náramok s okrúhlym citrínom
  • XMAS Package
  Jemný retiazkový náramok zo 14 kt žltého zlata zdobí guľatý citrín. Tento šperk urobí radosť najmä ženám, ktoré rady kombinujú minimalistické šperky a majú v obľube veselé hrejivé farby. Hodí sa pre každú príležitosť.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  144 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0073073
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus guľatý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.15 ct
  Váha 1.15 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.