MENU

Zlatý náramok s okrúhlym citrínom

  • Zlatý náramok s okrúhlym citrínom
  • Zlatý náramok s okrúhlym citrínom
  • Zlatý náramok s okrúhlym citrínom
  • XMAS Package

Jemný retiazkový náramok zo 14k žltého zlata zdobí guľatý citrín. Tento šperk urobí radosť najmä ženám, ktoré rady kombinujú minimalistické šperky a majú v obľube veselé hrejivé farby. Hodí sa pre každú príležitosť.

Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v elegantnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

234.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0073073
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 3.5 mm
Váha 0.15 ct
Délka 180 mm
Váha 1.05 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.