MENU

Zlatý prsteň s topásom

  • Zlatý prsteň s topásom
  • Zlatý prsteň s topásom
  • Zlatý prsteň s topásom
  • Zlatý prsteň s topásom
  • XMAS Package

Prsteň z bieleho 14k zlata ozdobený topásom v guľatom výbruse. Klasický zásnubný dizajn je ozvláštnený neobvyklou farbou kameňa - bledomodrým topásom. Ten poteší najmä dámy so slabosťou pre farebné drahokamy. Model je obľúbený aj vďaka pohodlnej hladkej obruči, prsteň sa tak hodí aj pre každodenné nosenie.

Prsteň vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0145052
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 4.5 mm
Váha 0.450 ct
Váha 1.85 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.