MENU

  Zlatý prsteň s topásom

  • Zlatý prsteň s topásom
  • Zlatý prsteň s topásom
  • XMAS Package
  Prsteň z bieleho 14 kt zlata ozdobený topásom v guľatom výbruse. Klasický zásnubný dizajn je ozvláštnený neobvyklou farbou kameňa - bledomodrým topásom. Ten poteší najmä dámy so slabosťou pre farebné drahokamy. Model je obľúbený aj vďaka pohodlnej hladkej obruči, prsteň sa tak hodí aj pre každodenné nosenie.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  431 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0145052
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus guľatý
  Průměr 4.5 mm
  Váha 0.43 ct
  Váha 2.50 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.